<br />
<br />
<br />

O nas

news

Nazywam się Andrzej Wiznerw wędkarstwo to moja największa pasja od młodzieńczych lat. Interesują mnie prawie wszystkie techniki wędkowania, ulubione to spinning oraz trolling, który daje mi możliwoœść spotkania z tymi największymi okazami. Większoœść czasu spędzam na łowieniu szczupaków a także karpi i troci.Łowieniu szczupaków poœwięciłem już kilkanaœcie lat. Moim podstawowym łowiskiem szczupakowym  jest jezioro Żarnowieckie obfitujące w dużą iloœść metrowych ryb. Na swoim wędkarskim rozkładzie szczupakowych okazów mam ponad 100 szczupaków, których długoœść przekraczała metr, najdłuższy z nich miał 128 cm (złowiony z rzutu).
W wolnych chwilach sięgam też po muchówkę, w tej dyscyplinie zostałem w 2006 roku drużynowym Mistrzem Polski. Serdecznie zapraszam na wyjazd nad Żarnowiec gdzie jestem przewodnikiem i niejednokrotnie wyprawy z moją pomocą sa dla wędkarzy niezapomniana przygodą.

    news

    Nazywam się Wojciech Kuczkowski /nick: @Wojti /
    w naszym zgranym zespole pomagam Andrzejowi
    w organizowaniu wypraw grupowych a w szczególności, za przygotowanie baz noclegowych oraz planu wyprawy.

    Wędkarstwo to maja największa z życiowych pasji, największa satysfakcje czerpie z łowienia szczupaków a w szczególności tych wielkich do czego namówił mnie Andrzej. Główną metodą jaką łowie to trolling, spinning klasyczny oraz interesuje się castingiem. Za podstawę sukcesu w wędkarstwie przyjmuję wiarę we własne umiejętności, intuicję oraz szeroko rozumiany spokój i cierpliwość. Doborowe towarzystwo na łodzi i łud szczęścia to solidny fundament na drodze po spotkanie metrowych szczupaków. Największego szczupaka (122cm) złowiłem w 2012 w trollingu na przynętę Salmo, których jestem wielkim fanem.